Skip links

Microsoft Turkey – Cybersecurity Webinar Recording : Watch 4 Free

Microsoft Turkey Siber Güvenlik

This post has the links for my “Turkish Webinar which was recorded for Microsoft Turkey, therefore the post will be in TURKISH!

Microsoft’un yeni teknolojileriyle siber tehditlere karsi savasin.

Günümüzün dijital dünyasında siber saldırılar ne yazık ki tüm özel şirketlerin, kamu kurumlarının ve tüketicilerin karşı karşıya kaldığı bir gerçeklik. Araştırmalara göre, kimlik çalınmaları ve saldırının fark edilmesi arasında geçen ortalama 229 günde 160 milyon müşteri kaydı ele geçiriliyor; bu da pazarda 3 trilyon dolar değerinde bir zarara yol açıyor.

Bu tehditleri göz önünde bulundurduğumuzda Microsoft Türkiye olarak sizleri olası ataklara karşı bilgilendirmek üzere 21 Haziran saat 10:00’da gerçekleştireceğimiz Microsoft Siber Güvenlik Web Semineri’ne davet ediyoruz. Bu web semineri sayesinde Microsoft olarak siber güvenlik alanında yaptığımız çabalarımızı ve bunun teknolojilerimize nasıl yansıdığı hakkında daha fazla bilgi sahibi olacak ve siber güvenlik alanındaki uzmanlarımızla tanışma fırsatı bulacaksınız.

Sayet seminerimizi kacirdiysaniz, buradan Gorselleri indirip , semineri izleyebilirsiniz.

Slaytlar şu linkten indirilebilirsiniz https://download.microsoft.com/documents/mea/events/Microsoft_Siber_Guvenlik_Web_Semineri.pptx

Recording de buradan: https://www.microsoft.com/showcase/video.aspx?uuid=94c720ef-c4c4-4ee1-9722-8e42cdf30886

For more Free Events

https://www.erdalozkaya.com/category/free-events/

Cybersecurity Webinar Recording

Explore
Drag